Bobono B2 detská postielka Biela 94x44 cm, drevo masív

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Pri postielke sa dá výškovo regulovať rošt s matracom tak, aby bola v jednej rovine s matracom postele rodičov. 

Dostupnosť do 30 dní
Bežná cena €112
Ušetríte €3 (–3 %)
Cena €90,83 bez DPH
€109    
Kód tovaru B2
Značka Bobono
Kategória Postielky
Záruka 2 roky
 

MY SWEET BABY
Dostupnost tovaru: 30 dní

Súčasťou postielky je matrac. 

Prístavní postielkaa MINI je postielka, ktorá má celkovo odnímatelný jeden bok. Po odmontování boku je postielku možné prisunúť a spojit s posteľou rodičou a tým uľahčíme matke nočné kojenie bábätka. Bábätko spí zároveň s rodičmi a zároveň samostatne. Po zmontování boku k postielke získáme mini postielku. Matrac je zložený z dvoch dielov - po vybratí jedného dielu získáme matrac do malej postielky. Pri prisunutí postielky ku posteľi rodičov použijeme oba diely matraca a získáme tak jeden hladký povrch.
Rozmery zloženej postielky ( ako klasická postielka ) – dĺžka 94cm, šírka 44 cm, výška 86 cm. Postielka rozložená s možnosťou prisunúžť k posteli rodičov má rozmery – dĺžka 94 cm, šírka 56,5 cm, výška 86 cm.

Pri postielke sa dá výškovo regulovať rošt s matracom tak, aby bola v jednej rovine s matracom postele rodičov ( polohy roštu je možné nastaviť  od 23 cm – 53 cm ) . MATRAC je vyrobený z lisovaných vlákien preto je hypoalergický, vzdušný a pružný.
MY SWEET BABY ako jediný používá na detské postielky najbezpečnejšie pre dieťa vodou rieditelné ekologicky nezávadné láky.

 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.