Hliníkový teleskopický rebrík 3,80m

Kód: DOM42
Neohodnotené
Značka: YATO
€139 / ks €115,83 bez DPH
1-2 dni
Môžeme doručiť do:
5.6.2023

Teleskopický hliníkový rebrík vysoký 3,8m je vybavený s automatickým skladacím systémom. Vďaka teleskopickej konštrukcii je možné rebrík predĺžiť na ľubovoľnú dĺžku až do 3,8 m v závislosti od potrieb užívateľa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teleskopický hliníkový rebrík vysoký 3,8m je vybavený s automatickým skladacím systémom.

Vďaka tejto funkcii je proces skladania veľmi pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný.

Vďaka teleskopickej konštrukcii je možné rebrík predĺžiť na ľubovoľnú dĺžku až do 3,8 m v závislosti od potrieb užívateľa. Maximálna nosnosť je 150 kg. Špeciálnou výhodou rebríka sú jeho malé rozmery v zloženom stave a to len 47x90 cm. To uľahčuje prepravu, manipuláciu a skladovanie. Dá sa vhodne uskladniť v bytoch, pivniciach či dielňach, pretože nevyžaduje veľkú plochu. Je tiež veľmi spratný čo umožňuje jednoduchú prepravu. Zmestí do kufra osobných áut a na jeho prepravu už nepotrebujete dodávku alebo auto so strešným nosičom. Malé rozmery a hmotnosť vám tiež umožňujú bezpečne ho prenášať, bez obáv z poškodenia alebo poškriabania stien, nábytku atď.

Rebrík má výstražnú priečku vo výške 1 m od hornej hrany, signalizujúcu maximálnu bezpečnú pracovnú výšku. Protišmykové priečky majú špeciálne drážkovaný povrch, ktorý znižuje riziko pošmyknutia a pádu. Rebrík má navyše profilované gumené protišmykové nožičky, ktoré zaisťujú dobrú priľnavosť k zemi a chránia ju pred poškriabaním čo umožňuje aj použitie v interiéri.

Vyrobené v súlade s najnovšou smernicou Európskej únie EN131-6: 2015.

Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.

Teleskopické profily a priečky sú vyrobené z hliníka. Všetky spoje priečok s nohami sú vyrobené z nylonu - materiálu odolného voči nízkym teplotám (v mraze nepraská) a poveternostným vplyvom (nedrolí sa po niekoľkých rokoch). Vysoká kvalita je potvrdená certifikátmi v súlade s normami EN131-6: 2015.

 

Technické parametre:

Hmotnosť: 12 kg
Maximálna dĺžka: 3,8m
Počet priečok: 13
Maximálna nosnosť: 150 kg
Rozmer v zloženom stave: 47x90 cm
Materiál: hliník
vybavený protišmykovými nohami

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: