GRAPHITE 59G401 Nožnice na plech 500W

Kód: 59G401
Neohodnotené
Značka: GRAPHITE
€115 / ks €95,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
9.6.2023

Vysoko kvalitné nožnice na plech GRAPHITE s výkonom 500 W sú určené na rezanie rovného, vlnitého a lichobežníkového plechu priamkou a rezanie kriviek. Pomocou nožníc je možné rezať oceľ s maximálnou hrúbkou 1,6 mm a hliník s hrúbkou 2,5 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na všetky produkty od značky GRAPHITE sa vzťahuje záruka 3 roky.

 

 

Vysoko kvalitné nožnice na plech GRAPHITE s výkonom 500 W sú určené na rezanie rovného, vlnitého a lichobežníkového plechu priamkou a rezanie kriviek. Pomocou nožníc je možné rezať oceľ s maximálnou hrúbkou 1,6 mm a hliník s hrúbkou 2,5 mm. Nožnice vyrezávajú pruh o šírke 5 mm. Minimálny priemer štartovacieho otvoru je 22 mm.

Tento nástroj sa vyznačuje vysokou pevnosťou, ktorú poskytuje prevodový kryt vyrobený z hliníka. Otáčaná rukoväť matice pod uhlom 90 ° dáva možnosť zmeniť smer rezu. Maximálny počet cyklov noža za minútu je 2000. Nožnice majú pre bezpečnosť funkciu blokády nechcenej aktivácie a blokádu prepínača s cieľom nastaviť na nepretržitú prevádzku.

Nožnice sú tiež vybavené 5-metrovým káblom. Možnosť samostatnej výmeny opotrebených kief. Súčasťou sady so zariadením sú montážne kľúče a pohodlný kufrík na prepravu.

Súlad s európskymi bezpečnostnými normami potvrdzuje certifikát CE.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické náradie
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: