GRAPHITE 58G862 vŕtacie kladivo SDS+ 1500W

Kód: 58G862
Neohodnotené
Značka: GRAPHITE
€119 / ks €99,17 bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
11.10.2022

Špeciálne 3-funkčné vŕtacie kladivo SDS+ GRAPHITE s výkonom 1500 W je nenahraditeľné pri montáži a demolácii. Má vysoko účinný pneumatický úder, možnosť vŕtania, vŕtanie s príklepom a funkcie sekania, užitočnú pri sekaní omietnutých povrchov tehál alebo keramickej dlažby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na všetky produkty od značky GRAPHITE sa vzťahuje záruka 3 roky.

 

 

Špeciálne 3-funkčné vŕtacie kladivo SDS+ GRAPHITE s výkonom 1500 W je nenahraditeľné pri montáži a demolácii. Má vysoko účinný pneumatický úder, možnosť vŕtania, vŕtanie s príklepom a funkcie sekania, užitočnú pri sekaní omietnutých povrchov tehál alebo keramickej dlažby. Maximálna rázová energia 4,5 J dáva prístroju jednoznačnú výhodu pri stretoch s materiálmi ako je betón, tehla alebo kameň.

Kladivo má špeciálny systém odpruženia hlavnej rukoväte. Okrem toho je rukoväť potiahnutá protišmykovým materiálom. Maximálna frekvencia úderov pri menovitej rýchlosti otáčok je 3200 v priebehu minúty. Maximálny počet otáčok počas štandardného vŕtania je 750 otáčok za minútu. Mechanizmus kladiva je zaistený spojkou proti preťaženiu, ktorá chráni prístroj pred náhodným blokovaním vrtáka. Kryt prevodovky zariadenia bol posilnený horčíkovou zliatinou.

Sada obsahuje: vrták, sekáč, pomocná rukoväť, protiprachový kryt, hĺbkomer bez nastaviteľnej dĺžky, nádobku s mazivom a praktický kufrík.

Súlad s európskymi bezpečnostnými normami potvrdzuje certifikát CE.

Technické parametre:

Vŕtacie kladivo SDS+ 1500 W
Otáčky: 750 min⁻¹,
Príklep: 3200 min⁻¹,
Energia príklepu: 4,5 J,
Funkcie: vŕtanie,  vŕtanie s príklepom, sekanie,
Maximálny priemer vŕtania do: betónu / ocele / dreva 26/13/40 mm,
Rozmery zariadenia: 390 x 260 mm,
Hmotnosť: 6 kg,
Príslušenstvo: vrták, sekáč, prachový štít, nádobka s mazivom, kufrík

Dodatočné parametre

Kategória: Vŕtacie / búracie kladivá
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: