NEO 15-891 Hadica s automatickým navijakom 1/2" 22m

Kód: 15-891
Neohodnotené
Značka: Neo
€94 / ks €78,33 bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
2.7.2021

Automatický hadicový navijak je kompletná sada nielen na polievanie záhrady. Až 20 m hadice, s ďalšími 2 m pripojovacej hadice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický hadicový navijak je kompletná sada nielen na polievanie záhrady. Až 20 m hadice, s ďalšími 2 m pripojovacej hadice. Súprava je vybavená automatickým navíjačom s postrekovačom. Okrem toho má odbočku a spojky.

Pohodlný systém automatického zatiahnutia hadice má brzdový mechanizmus, ktorý zabraňuje nekontrolovanému nárazu. Je tiež možné zablokovať hadicu v ľubovoľnej dĺžke. Vďaka vodiacemu systému zabraňuje zalomeniu hadice, čím ju chráni pred poškodením.

Prevádzkový tlak 10 bar umožňuje efektívne zavlažovanie. Poskytuje tiež príležitosť umyť auto alebo vyčistiť terasu. Je možné pracovať pri teplotách od -5 do +55 stupňov Celzia.

Navíjač sa dá pohodlne namontovať na stenu. Montážna konzola má rozsah pohybu 180 stupňov. Navíjač  bol tiež vybavený pogumovanou rukoväťou na prenášanie.

Sada sa dodáva bez upevňovacích skrutiek.

Hadica s automatickým navijakom NEO
Odolné plastové puzdro z PP

Hadica 1/2" PVC
Dĺžka 20m + 2m (pripojovacia hadica)

Pracovný tlak 10 bar
Rozsah pracovných teplôt: -5 až +55 stupňov.
Hmotnosť 11 kg
Vlastnosti:
Sada obsahuje automatický navíjač s hadicou s postrekovačom, rýchlo-spojkou a konektormi. Hadicu je možné zablokovať v akejkoľvek dĺžke. Systém vedení umožňujúcich rolovanie bez záhybov. Montážna konzola s rozsahom pohybu 180 stupňov. Gumená rukoväť na prenášanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Hadice
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: