Laserový merač vzdialenosti Strend Pro DIME 80m

Kód: 213999
Neohodnotené
Značka: Strend Pro
€51 / ks €42,50 bez DPH
3-5 dní
Môžeme doručiť do:
7.7.2022

Laserový merač vzdialenosti je určený na meranie vzdialeností, diaľok, výšok, odstupov, sklonov, výpočet plôch a objemov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Laserový merač vzdialenosti STREND PRO DIME 80M je určený na meranie vzdialeností, diaľok, výšok, odstupov, sklonov, výpočet plôch a objemov. Ak je meranie vykonávané za nepriaznivých podmienok, napríklad jasné slnečné svetlo, meranie drsných alebo zle odrážajúcich sa povrchov, príliš vysoká alebo príliš nízka teplota prostredia, vyskytujú sa odchýlky merania. Laserový merač poskytuje merací rozsah 0.05m ~ 80m, rozlíšenie 1 mm a presnosť ± 1,5 mm. Merač sa vypne automaticky, po 180 sekundách a laser sa vypne taktiež automaticky, po 20 sekundách. 

Merač disponuje množstvom praktických funkcií. Pomocou laserového merača je možné meranie vzdialenosti, plochy, objemu, kontinuálne meranie, nepriame meranie výšky (Pytagorova veta), sčítanie a odčítanie hodnôt, zmena meracej jednotky „m” (meter) /„ft” (stopa) /„in” (palec), meranie sklonu (digitálna vodováha) a mnoho ďalšieho. Hodnota, prípadne koncový výsledok ukončeného merania sa automaticky uloží. Z pamäte sa dá vyvolať maximálne 99 hodnôt (namerané hodnoty alebo koncové výsledky). V režime kontinuálneho merania sa môže merací prístroj relatívne pohybovať k cieľu, pričom nameraná hodnota sa aktualizuje každých 0,5 s.

Laser vyžaruje žiarenie, ktoré je klasifikované podľa EN 60825-1 ako trieda II. Laserové žiarenie môže spôsobiť vážne zranenie očí a poškodenia zraku. Preto nie je vhodné smerovať laserový lúč na osoby ani na zvieratá ani sa nepozerať do priameho či odrazeného laserového lúča.

Obsah balenia:

Laserový merač vzdialenosti
2 x 1,5 V AAA batérie
Popruh
Návod na použitie

Technické parametre:

Prevádzková teplota: 0°C až 40°C
Skladovacia teplota: -20°C až + 65°C
Batérie: 2 x 1,5 V AAA batérie
Hmotnosť: 82 g
Rozmery: 115 x 50 x 23 mm
Merací rozsah: 0.05m ~ 80m
Rozlíšenie: 1 mm
Presnosť: ± 1,5 mm
Rýchlosť merania: približne 0,5 s
Kapacita pamäte: 99
Laser: 620 – 690 nm, Trieda II, < 1 mW
Životnosť akumulátora: > 8 000 meraní
Automatické vypnutie zariadenia: po 180 s
Automatické vypnutie laseru: po 20 s

Dodatočné parametre

Kategória: Laserové meradlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie