Vírivka MSpa® Ottoman, 6 osôb, 930 litrov 204x070 cm

Kód: 8050234
Neohodnotené
Značka: MSpa
€705 / ks €587,50 bez DPH
3-5 dní
Môžeme doručiť do:
10.2.2023

Dizajnová nafukovacia vírivka MSPA Ottoman  je určená na dokonalú relaxáciu, ale aj zábavu vo vode s bublinkami. Schlaďte sa počas letných horúčav alebo si ju vychutnajte počas dlhých zimných večerov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnová nafukovacia vírivka MSPA Ottoman  je určená na dokonalú relaxáciu, ale aj zábavu vo vode s bublinkami. Schlaďte sa počas letných horúčav alebo si ju vychutnajte počas dlhých zimných večerov. Vírivka Ottoman ponúka priestor až pre 6 osôb, ,jej výhodou je až 138 vzduchových trysiek a dokonalý ohrev vody. Vnútorná fólia je potiahnutá antibakteriálnou tkaninou, ktorá znižuje množenie baktérií o 99%. 

 

 Parametre vírivky: 

Počet osôb: 6 dospelých osôb
Vnútorný priemer: 160 cm
Vonkajšie rozmery: 204 cm
Výška: 70 cm
Objem vody: 930 l
Trysky: 138 vzduchových trysiek

Masáž vzduchovými tryskami - 360 stupňový systém vzduchových trysiek plní vírivú vaňu tisíckami vzduchových bubliniek, rovnomerne rozmiestnené dýzy vypúšťajú bublinky smerom do stredu vírivej vane, čím vytvárajú rovnomerný celotelový relaxačný zážitok

Teplotné rozpätie ohrevu: max. 40 °C
Príkon ohrevu vody: 1 500 W
Výkon perličkovej masáže: 600 W
Napájanie: 220-240V / 50Hz
Rýchlosť ohrevu vody: 1,2 - 1,8 ° C /hod
Filtračné čerpadlo: 35 W / 1 325 l /hod
Dĺžka napájacieho kábla: 5 m.

Vlastnosti: 
Vonkajší materiál: RhinoTech PVC Premium 
UV lampa
Energy Saving Timer
Whisper Quiet Tech
SMART filtračný systém
ANTI-ICING
Antibakteriálny povrch
Energy Saving Timer
Whisper Quiet Tech
Quick Inflation
Diaľkové ovládanie COMFORT

UV lampa

UVC LED lampa sa nachádza vo vnútri ovládacej jednotky a zabezpečuje nonstop ochranu pred nežiadúcimi baktériami, za 4 hodiny ich dokáže zahubiť až 52%. Je kompletne uzavretá vo vnútri čerpadla, preto je úplne bezpečná pre človeka aj počas kúpania. Spotreba tohto UVC systému je veľmi nízka.

SMART filtračný systém

Tento filtračný systém zaručuje, že je voda vo vírivke vždy čistá. Automaticky sa zapína každé 4 hodiny po dobu 60 minút a vodu dokonale prefiltruje. 

ANTI-ICING

Technológia ANTI-ICING zabraňuje zamrznutiu vody v zime, a tým chráni cirkulačný systém, trúbky aj samotné čerpadlo pred poškodením. Princíp fungovania spočíva v tom, že keď voda klesne pod 1 °C, ohrev sa automaticky spustí, až kým voda nestúpne na  3 °C.

Energy Saving Timer

Táto technológia umožňuje nahriať vodu podľa toho, ako si ju Vy sami nastavíte. Obsahuje integrovaný čip, ktorý Vám umožní presne zadefinovať čas, kedy sa má Vaša vírivka zapnúť až po dobu nasledujúcich 99 hodín.

Whisper Quiet Tech

Vírivka Ottoman má veľmi tichý motor, uloženie ovládacej jednotky vo vnútri tela vírivky v spojení s hluk absorbujúcou penou ho dokáže redukovať na minimum.

Quick Inflation

Už žiadna námaha s fyzickým nafukovaním vírivky! Stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači a Vaša vírivka sa sama nafúkne do 3 minút.   

Obsah balenia: 

Vírivá vaňa s káblovým diaľkovým ovládačom
Kryt s prackami
2x filtračná vložka s poťahom
Nafukovacia hadica s tlakomerom
Adaptér vypúšťacieho ventilu
Sada záplat
Návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Nafukovacie vírivky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: