Parný mop VILEDA Steam Plus 3.0

Kód: 06433260
Neohodnotené
Značka: Vileda
€75 / ks €62,50 bez DPH
2-4 dni
Môžeme doručiť do:
28.3.2023

Dokonalá čistota a hygiena vyčistených podláh v kombinácii s pohodlím používania mopu: • Nový parný mop Vileda Steam Plus zabíja až 99,9% baktérií a vírusov. Rýchlo sa zahrieva a je pripravený na použitie. Dokonalá čistota a hygiena vyčistených podláh v kombinácii s pohodlím používania mopu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokonalá čistota a hygiena vyčistených podláh v kombinácii s pohodlím používania mopu: • Nový parný mop Vileda Steam Plus zabíja až 99,9% baktérií a vírusov. Rýchlo sa zahrieva a je pripravený na použitie. Dokonalá čistota a hygiena vyčistených podláh v kombinácii s pohodlím používania mopu. Ľahký a praktický dizajn parného mopu Vileda a trojuholníkový tvar chodidla v kombinácii s dezinfekčným účinkom pary zaisťujú najvyššiu čistotu a hygienu vyčistených podláh. Pre ešte jednoduchšie ovládanie je mop Vileda Steam PLUS vybavený 3 východiskovými nastaveniami pary: na parkety, koberce a dlažbu.

Vlastnosti:

- Nový parný mop Vileda Steam Plus zabíja až 99,9% baktérií a vírusov
- Rýchlo sa zahrieva a je pripravený na použitie za pouhých 15 sekúnd
- Čistí rýchlo a efektívne: sila pary a mikrovlákna odstráni aj nepoddajné nečistoty a mastné stopy pre dokonalý výsledok

Výkon: 1500W
Dĺžka napájacieho kábla: 6m
Objem nádrže na vodu: 0,4l
Hmotnosť: 2,5kg

Obsah balenia:

- Parný mop
- Otočná hlavica
- 2 návleky
- Nástavec na koberce

Dodatočné parametre

Kategória: Parné a rotačné mopy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: