Pištoľ na tavné tyčinky Strend Pro HGP508, 11-60W

Kód: 213520
Neohodnotené
Značka: Strend Pro
€9,50 / ks €7,92 bez DPH
3-5 dní
Môžeme doručiť do:
11.4.2023

Jednoduchý nástroj ako tavná pištoľ nesmie chýbať v domácnosti či v dielni, pretože jej účinnosť dokáže zlepiť a spojiť takmer všetko. Pištoľ je určená na aplikáciu pri modelovaní, je možné ju použiť na spájanie dreva, plastov, textílie, kartónu, obkladov, keramiky, kože a pod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchý nástroj ako tavná pištoľ nesmie chýbať v domácnosti či v dielni, pretože jej účinnosť dokáže zlepiť a spojiť takmer všetko. Pištoľ je určená na aplikáciu pri modelovaní, je možné ju použiť na spájanie dreva, plastov, textílie, kartónu, obkladov, keramiky, kože a pod. Pomocou tohto zariadenia môžete aj vypĺňať diery a tesnenia.

Pištoľ Strend Pro HGP508 s príkonom 60 W je jednoduchá na obsluhu, stačí ju zapojiť do vhodnej zástrčky, stlačiť spínač a počkať 5 minút na zahriatie. Priemer vhodnej tyčinky do tejto pištole je 11-11,5 mm. Pre spustenie je nutné stlačiť spúšť. Tavné tyčinky a tryska dosahujú teplotu až 195°C. Po dokončení práce je nutné vypnúť vypínačom. Tvar rúčky pištole je navrhnutý tak, aby zároveň slúžil aj ako stabilný stojan.

Technické parametre:

Doba nahriatia: 5 min
Lepiaca teplota: 195 °C
Priemer tavnej tyčinky: 11 - 11,5 mm
Príkon (udržanie teploty): 11 W
Príkon (zahriatie): 60 W

Dodatočné parametre

Kategória: Spájkovačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: