Výhrevná podložka pre psov 40x60cm

Kód: 0456
Neohodnotené
Značka: Thermodog
€109,90 / ks €91,58 bez DPH
3-5 dní
Môžeme doručiť do:
7.6.2023

Vyhrievaná podložka pre psov s rozmermi 40x60 cm, vykurovacia doska z odolného PVC, s príkonom 20 W a napätím 12 V, napájací kábel v ochrannom kryte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyhrievaná podložka pre psov s rozmermi 40x60 cm, vykurovacia doska z odolného PVC, s príkonom 20 W a napätím 12 V, napájací kábel v ochrannom kryte.

V chladnejšom období je odporúčané nenechávať ležať domácich miláčikov na studenom povrchu. Vykurovacia podložka ponúka teplé miesto na ležanie a je teda výborná pre domácich miláčikov ako sú psy a mačky. Koberec môžete využiť ako vo vnútorných priestoroch, tak aj vonkajších, napríklad na zastrešenej terase alebo ako kúrenie do búdy. Pri zlom počasí vyhrievaný koberec pomáha rýchlejšie vysušiť srsť maznáčika a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vyhrievaná podložka sa tiež využíva pri chove šteniat.

Vyhrievaná podložka má rozmery 40 x 60 x 0,5 cm, a preto je výborná pre menšie plemená psov alebo pre mačky. Vykurovacia doska je vyrobená z odolného PVC.

Napájanie podložky zaisťuje odnímateľný 12 V adaptér do siete na 230 V. Vyhrievaný podložka má nízky príkon 20 W, a vďaka tejto nízkej spotrebe ju môžete používať nepretržite po celý deň. Výhrevné dosky pre psov sú konštruované tak, aby mali ideálnu teplotu pre komfort maznáčikov. Podložka dosahuje teplotu okolo 30 °C. Dĺžka prívodného kábla je 1,5 ma celý kábel vložený do ochranného plastového krytu. Vykurovacia doska je odolná proti striekajúcej vode IP X4.

Údržba a čistenie vykurovacej dosky je úplne jednoduchá. Vykurovacia doska je odolná proti striekajúcej vode, a preto ju môžete čistiť a umývať bežnými čistiacimi prostriedkami, aby bol Váš maznáčik v čistote. 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhrevné podložky pre psov
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: